Dovolená v Chorvatsku 2018, zájezdy do Chorvatska, Chorvatsko apartmány u moře

Hotel Park ***

kufr

Termín:30.08. (Pá) - 03.09. (Út) 2019

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:463622

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 2 620 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Hotel se nachází v půvabné vesničce Ostružná v oblasti Ramzovského sedla, 14 km jihozápadně od Jeseníku. Na vrchol Šeráku vede lanovka dlouhá 3 260 m, okolo které leží několik dlouhých sjezdovek. Letní vyžití - cykloturistika, turistika, houbaření, sportovní a další letní aktivity v hotelu či v nejbližším okolí.
Vybavení
Restaurace, dětský koutek, Wi-Fi internet na pokojích a v přízemí hotelu, krytý bazén, termální venkovní celoroční bazén s mořskou vodou, finská solná sauna, whirpool, parafínové zábaly rukou, masáže, tělocvična, stolní tenis, úschovna lyží a kol, venkovní terasy, pergola s grilem, dětské hřiště, venkovní posezení při ohništi.
Ubytování
a) 2 až 3 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, TV, Wi-Fi. Ve 2-lůžkovém pokoji je možnost přidání dalšího lůžka. Minimální obsazenost 3-lůžkového pokoje jsou 2 osoby. b) 4 a 5 - lůžkové apartmány, Spr.+WC, TV, Wi-Fi. Ve 4 - lůžkovém apartmánu jsou 2 pokoje (2x dvoulůžko). Možnost přidání dalšího lůžka pro pátou osobu. V 5 - lůžkovém apartmánu jsou 2 pokoje (2x dvoulůžko, 1x jednolůžko) a 1x sedací lůžko, které lze využít jako přistýlku pro šestou osobu. Pro rodiny se 2 až 3 dětmi jsou určené apartmány. POZOR! Na pokoji nelze ubytovat děti do 16 let bez dozoru dospělého!
Stravování
Snídaně - bufetovým způsobem (při obsazení nad 10 osob v hotelu) nebo jednotné servírované. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK (výběr ze 2 menu o 3 chodech) a obědů na místě. Děti od 3 do 12 let mají poloviční porci stravy!!
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
TIPY NA VÝLET: • horské minikáry v Ramzové • letní bobová dráha v Petříkově • krápníkové jeskyně na Pomezí • přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně - možnost sjezdu na koloběžce od horní nádrže do Koutů nad Desnou
Další služby
finská solná sauna 130,- Kč/dospělý/hod., 100,- Kč/dítě do 12 let/hod. whirlpool 600,- Kč/osoba/hod. Pro ubytované 20% sleva na výše uvedené služby.
Dítě
Jedno dítě do 2,99 let v doprovodu 2 plně platících osob bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA. Druhé dítě do 2,99 let v postýlce včetně snídaně za 150 Kč/1 noc (platí se na místě).
LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ
U hotelu termální venkovní celoroční bazén s mořskou vodou (teplota vody 30 - 35 °C). Krytý bazén v hotelu (8 x 3,5 x 1,3 m, teplota vody 27 - 28 °C, teplota vzduchu 30 - 32 °C). Koupaliště v Jeseníku (cca 14 km).
Parkování
u hotelu 0,- Kč/den
POBYT SE ZVÍŘETEM
Po předchozí dohodě s hotelem: malá rasa 200,- Kč/den, velká rasa 300,- Kč/den.
POZNÁMKA
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí. Pobyt začíná nástupem od 15:00 do 20:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě rozšíření na polopenzi začíná pobyt nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 7=6 ve všech termínech.
UPOZORNĚNÍ
Na pokoji nelze ubytovat děti do 16 let bez dozoru dospělého! Pro rodiny se 2 až 3 dětmi jsou určené apartmány (ve 4 - lůžkovém lze přidat 5. lůžko). Děti od 3 do 12 let mají poloviční porci stravy!!
ZIMNÍ AKTIVITY - LYŽOVÁNÍ
Ski areál OSTRUŽNÁ (500 m) - až 835 m n.m., 5 vleků, celková délka tratí 2 km. Ski areál RAMZOVÁ - ŠERÁK (1 km) - až 1350 m n.m., sedačková lanovka, 4 vleky, 7 sjezdovek o celkové délce 6 km, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowtubing. Ski areál PETŘÍKOV (2 km) - až 950 m n.m., 3 vleky, celková délka tratí 1,9 km, umělé zasněžování. Ski areál BRANNÁ (6 km) - 2 vleky, dvousedačková lanovka, délka sjezdovky 400 m. Všechny areály nabízejí lyžařské školy a půjčovny lyží. Do některých lyžařských středisek zajištěna doprava skibusem. Pro běžkaře jsou upravené běžecké trasy: z Petříkova na Paprsek, Smrk a Kralický Sněžník, z Ramzové vede trasa na Šerák a Červenohorské sedlo.
CELKOVÁ KAPACITA
48 lůžek
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: vnitřní a venkovní bazén, tělocvična a stolní tenis (vše dle provozní doby hotelu), Wi-Fi připojení, úschova lyží a kol, parkování, možnost využití pergoly s grilem, od 6 nocí 1x hodina ve finské solné sauně, od 5 nocí 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu, Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte ZDE.
REKREAČNÍ POPLATEK
dospělý 16,- Kč/noc dítě do 18 let 5,- Kč/noc
AKČNÍ NABÍDKA
BAZÉNY ZDARMA - vnitřní a nový venkovní se slanou vodou
Proč k nám?
Proč hotel PARK Ostružná: • ráj pro lyžaře - v okolí spousta sjezdovek a upravených běžeckých tratí • jedna z nejčistších oblastí Jeseníků • vhodné pro rodiny s dětmi • ZDARMA bazény - vnitřní a a nový venkovní se slanou vodou
PŘÍJEZD AUTEM
Ze směru od Prahy: Praha - Hradec Králové - Kostelec nad Orlicí, Žamberk - Králíky - Hanušovice - Branná - Ostružná. Ze směru od Brna: Brno - Svitavy - Lanškroun - Štíty - Hanušovice - Branná - Ostružná , na konec obce, hotel stojí po pravé straně. Ze směru od Ostravy: Ostrava - Opava - Bruntál - Jeseník - Ramzová - Ostružná, hotel stojí na začátku obce po levé straně a je dobře viditelný z cesty.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Z Prahy - Florenc odjezd v 6.05 a příjezd v 10.49 hod; z Brna ÚAN Zvonařka odjezd v 6.00 hod a příjezd v 10.47 hod s přestupem v Olomouci a Jeseníku; z Ostravy ÚAN odjezd v 8.40 hod a příjezd v 12.25 hod s přestupem v Jeseníku. Autobusová zastávka je 150 m od hotelu. Od zastávky autobusu pěšky směrem Jeseník. Hotel stojí na konci obce po pravé straně - viditelný z cesty. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
Z Prahy hl. nádraží odjezd v 8.55 a příjezd v 13.04 hod - přestup Zábřeh na Moravě a Bludov; z Brna hl. nádraží odjezd v 7.19 a příjezd v 10.49 hod; z Ostravy - Svinov odjezd v 7.17 a příjezd v 10.29 hod. Vlaková zastávka je 200 m od hotelu. Od zastávky vlaku pěšky směrem Jeseník. Hotel stojí na konci obce po pravé straně - viditelný z cesty. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
Kód hotelu
H2293R19

Hotel Park ***

destinace: Česká republika, Morava, Ostružná

termín:30.08. (Pá) - 03.09. (Út) 2019 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

Hotel Park
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Vytvářím objednávku...