Dovolená v Chorvatsku 2018, zájezdy do Chorvatska, Chorvatsko apartmány u moře

Apartmány Kristina ***

kufr

Termín:22.09. (So) - 29.09. (So) 2018

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:469164

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 1 890 Kč

Poloha

Gradac je oblíbené atraktivní letovisko položené nejjižněji v oblasti Makarské riviéry. Leží na úpatí horského pásma Rilić asi 40 km jihovýchodně od městečka Makarská a 13 km od přístavu Ploče.  Čekají zde na Vás slunečné podnebí, čistá voda a dlouhé pozvolné pláže, které se táhnou podél celého Gradace. Nejznámější z nich je pláž Gornja Vala na jižním okraji letoviska, která se pokládá za jednu z nejkrásnějších na Jadranu. V místě je  malebná  promenáda se  spoustou  obchůdků, kavárniček, pizzerií a taveren vybízejících k ochutnávce místních specialit.  Dobré podmínky pro provozování vodních sportů a potápění.

Program

Fakultativně Vám můžeme nabídnout tento program :

Bačinská jezera – výlet na loďkách po propojených sladkovodních jezerech, která jsou chráněnou přírodní rezervací

Fish – piknick – celodenní výlet na lodi se zastávkou na poloostrově Pelješac (pláž Mala Duba) a v městečku Trpanj a Sučuraj

Pohoří Biokovo rozsáhlý přírodní park - prohlídka s výjezdem na nejvyšší vrch Biokova - Sveti Jure měří  1762 metrů. Lehký výšlap na vrchol hory Vošac s jedinečným výhledem na město Makarská a okolní vesničky.

Mostar- dominantou města je Stari most. Mešity pohádkové obchůdky a kavárničky Vás v uličkách u řeky vtáhnou do světa magického orientu. Nenechte si ujít tuto jedinečnou atmosféru ze světa pohádky Tisíce a jedné noci

Výlet do poutního místa Megugorie se zastávkou na koupání u vodopádu Kravica

Dubrovnik památka UNESCO strmé úzké uličky nás přivedou na Stadrun – širokou promenádu. Prohlídku zakončíme procházkou po impozantních hradbách. Kamenné domy a červené střechy jsou zabarveny patinou věků……

Romantický  výlet do města Makarská kulturního a velmi živého města se starým klášterem s největší sbírkou mušlí ve střední Evropě

Zábava  pro děti : kousek od apartmánů jsou velké dětské trampolíny za poplatek, na pláži půjčovna šlapadel.

Zábava pro dospělé:  kulturní program nabízí rybářské fešty doprovázené zpěvem, hudbou a ukázkami dalmátských lidových tanců. Při pobřežní promenádě směrem na Brist je disco club.

Sport : příležitost pro milovníky adrenalinu – potápění možnost i kurzu nebo jen seznamovacího ponoru k vraku lodi, vodní skútry, parasailing - za poplatek. Rafting (Trebižat, Cetina) – za poplatek. Možnost kiteboarding kurzu na řece ústí řeky Neretvy, zde je i léčivé minerální bahno a pozvolná písečná pláž se spoustou vodních živočichů.

 

Ubytování

Apartmánový dům VILA KRISTINA se nachází v klidnější části letoviska Gradac. Na oblázkovou pláž a palmovou promenádu dojdete klidnou chůzí za 10 minut.

Vila disponuje 2 až 5-ti lůžkovými  zrekostruovanými  apartmány s klimatizací,TV SAT, WI -FI, sociální zařízení, kuchyňkabalkón nebo terasa převážná většina s výhledem na  moře a  letovisko  Gradac. Parkování je zajištěno pro omezený počet aut u domu nebo na nadelakém parkovišti.

K dispozici je i posezení na terase se zahradním grilem v zadní části vily.

Stravování

Stravování vlastní. Apartmány jsou vybaveny kuchyňkou.

Cena zahrnuje

Ubytování na daný počet  nocí na osobu, spotřebu energií, vody a plynu, ložní prádlo, závěrečný úklid, klimatizace, Wi - fi, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Pobytovou taxu: osoba nad 18 let 40,- Kč (1,5€)/noc, osoba od 12 - 18 let 20,- Kč(0,70€)/noc a do 12-ti let zdarma, parkovné - 90,- Kč/noc.

Výhled na moře - 400,- Kč(12€)/apartmán. Komplexní pojištění léčebných výloh včetně storna 30,- Kč/os./den.

 

Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Apartmány Kristina ***

destinace: Chorvatsko, Dalmácie, Gradac

termín:22.09. (So) - 29.09. (So) 2018 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Apartmány Kristina
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Kamza - Miroslava Mlčáková IČO: 65919751
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Vytvářím objednávku...