Dovolená v Chorvatsku 2018, zájezdy do Chorvatska, Chorvatsko apartmány u moře

Penzion Luna 200m od moře **

kufr

Termín:02.06. (So) - 09.06. (So) 2018

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:354986

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 4 235 Kč 3 811 Kč

Poloha

NÁŠ TIP - tento rodinný penzion je vhodný pro meší skupiny!!!

Podaca - malá vesnice v jižní části Makarské riviéry. Leží při magistrále na úpatí pohoří Rilić, 8 km severozápadně od letoviska Gradac. Vyniká jako všechna místa této části přímoří krásnými plážemi. Pláž je organizovaná, jsou zde sprchy a plážové kavárny. Po pěší stezce dojdete až do Zaostrogu, kde po cestě objevíte spoustu malých odlehlých pláží nabízejících soukromí. rušnější části  letoviska  se  nachází  rodinný penzion  LUNA. Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 200 m.

Program

Fakultativně Vám můžeme nabídnout tento program :

Bačinská jezera – výlet na loďkách po propojených sladkovodních jezerech, která jsou chráněnou přírodní rezervací

Fish – piknick – celodenní výlet na lodi se zastávkou na poloostrově Pelješac (pláž Mala Duba) a v městečku Trpanj a Sučuraj

Pohoří Biokovo rozsáhlý přírodní park - prohlídka s výjezdem na nejvyšší vrch Biokova - Sveti Jure měří  1762 metrů. Lehký výšlap na vrchol hory Vošac s jedinečným výhledem na město Makarská a okolní vesničky.

Mostar- dominantou města je Stari most. Mešity pohádkové obchůdky a kavárničky Vás v uličkách u řeky vtáhnou do světa magického orientu. Nenechte si ujít tuto jedinečnou atmosféru ze světa pohádky Tisíce a jedné noci

Výlet do poutního místa Megugorie se zastávkou na koupání u vodopádu Kravica

Dubrovnik památka UNESCO strmé úzké uličky nás přivedou na Stadrun – širokou promenádu. Prohlídku zakončíme procházkou po impozantních hradbách. Kamenné domy a červené střechy jsou zabarveny patinou věků……

Romantický  výlet do města Makarská kulturního a velmi živého města se starým klášterem s největší sbírkou mušlí ve střední Evropě

Zábava  pro děti : kousek od apartmánů jsou velké dětské trampolíny za poplatek a půjčovna šlapadel s klouzačkou

Sport : příležitost pro milovníky adrenalinu – potápění možnost i kurzu, nebo jen seznamovacího ponoru v Gradaci, vodní skútry v Zaostrogurafting (Trebižat, Cetina) – za poplatek, parasailing. Možnost kiteboarding kurzu na řece ústí řeky Neretvy, zde je i léčivé minerální bahno a pozvolná písečná pláž se spoustou vodních živočichů

Turistika a procházky: výšlap do starého Drveniku ,  který s můžete protáhnout až na horu Viter  nebo malebné staré Podaci. Další trasa vás dovede až do Igrane. Podél moře dojdete na jednu stranu do města Zaostrog ke starému klášteru, který vznikl ve 14 století . Muzeum a zahrada kláštera stojí rozhodně za návštěvu. Na druhou stranu asi za dvacet minut chůze k trajektu, kterým se můžete vydat na výlet do kouzelného městečka Korčula. Druhý trajekt jezdí do městečka Sučuraj na Hvaru.

S možností dalších aktivit a výletů Vás seznámí delegát  na místě. Bude docházet na informativní schůzky a na telefonu Vám bude k dispozici po celou dobu pobytu.

S námi se nudit rozhodně nebudete, zkuste to s námi a uvidíte sami.

Ubytování

penzion  disponuje  třemi  třílůžkovými  pokoji  a  jedním  čtyřlůžkovým pokojem (s patrovou  postelí) ve 2. patře. Pokoje mají vlastní sociálním zařízení, vybaveny jsou TV, lednicí. Každý pokoj má vlastní balkon. Dva  třílůžkové pokoje  jsou  otočené směrem  na pohoří Rilič ) a ostantí pokoje směrem k  moři. V horním patře je prostorná terasa s výhledem na moře. Pokoje imají klimatizaci, která je již zahrnuta v ceně.

Parkování  aut   je zajištěno v blízkosti  penzionu. 

NÁŠ TIP - tento rodinný penzion je vhodný pro meší skupiny!!!

Stravování

Klienti se stravují formou polopenze v penzionu Selma, který je vzdálen cca 10 minut chůze od penzionu Luna. Polopenze - snídaně podávané  formou  bufetu, večeře výběr  ze  dvou  menu, polévka, salát  nebo  ovoce. 

Cena zahrnuje

Ubytování a polopenzi na  daný  počet nocí, spotřebu energií, vody a plynu, ložní prádlo, klimatizaci, služby delegáta, závěrečný úklid.

Cena nezahrnuje

Pobytovou taxu: osoba nad 18 let 40,- Kč/noc, osoba od 12 - 18 let 20,- Kč/noc a do 12-ti let zdarma. Cestovní pojištění léčebných výloh včetně storna 30,- Kč/os./den - možno sjednat v CA. Parkování.

26.05. (So) - 02.06. (So) 2018 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Polopenze
Vlastní
-10%Last minute3 559 Kč
Rezervace
02.06. (So) - 09.06. (So) 2018 - 8 dní, 7 nocí
Cena za osobu
Polopenze
Vlastní
-10%Last minute3 811 Kč
Rezervace
05.06. (Út) - 12.06. (Út) 2018 - 8 dní, 7 nocí
Cena za osobu
Polopenze
Vlastní
-10%Last minute3 811 Kč
Rezervace
09.06. (So) - 16.06. (So) 2018 - 8 dní, 7 nocí
Cena za osobu
Polopenze
Vlastní
-10%Last minute4 599 Kč
Rezervace
12.06. (Út) - 19.06. (Út) 2018 - 8 dní, 7 nocí
Cena za osobu
Polopenze
Vlastní
-10%Last minute4 599 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Penzion Luna 200m od moře **

destinace: Chorvatsko, Dalmácie, Podaca

termín:02.06. (So) - 09.06. (So) 2018 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Penzion Luna 200m od moře
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Kamza - Miroslava Mlčáková IČO: 65919751
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Zadejte e-mail
Vytvářím objednávku...