Dovolená v Chorvatsku 2018, zájezdy do Chorvatska, Chorvatsko apartmány u moře

Lido del Sole, Camping Villagio Stella del Sud - Stan

kufr

Termín:22.06. (So) - 29.06. (So) 2019

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:750299

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 4 490 Kč

Popis
Gargáno patří mezi nejkrásnější části jadranského pobřeží. Návštěvníky okouzlí nádhernými přírodními útvary a vůní olivovníků, citrusů a pomerančovníků. Je to velice hornatý poloostrov s atraktivními vápencovými jeskyněmi, kde se pláže s jemným pískem střídají se skalnatým pobřežím. Čisté moře a teplé subtropické podnebí je v této oblasti samozřejmostí. Přestože turistická atraktivita Gargána trvale vzrůstá, je stále možnost setkat se s typickým jižanským způsobem života a kamennými městečky ukrytými vysoko v horách, která si uchovala svou středověkou podobu. Místní obyvatelé jsou právem hrdí na bohatou historii měst jako jsou Monte San Angelo s poutním místem San Michele Archangelo nebo městečko San Giovanni Rotondo s kapucínským klášterem, který proslavil světec Padre Pio. Oblíbeným výletním místem je čarokrásné souostroví Tremiti s koupáním v blankytném moři a plavbou mezi skalnatými jeskynními útvary. Rodi Garganico tvořící vstupní bránu poloostrova je příjemné starobylé městečko se spoustou historických objektů. Bylo založeno v 7. stol. př. n. l. námořníky z Rhodu a v r. 1538 zde byl postaven první kapucínský kostel. Poznáte zde temperament italského jihu, budete mít možnost ochutnat pravou italskou pizzu, navštívit tradiční místní trhy s nabídkou výhodných nákupů výborných domácích sýrů, vína a oliv. Lákavé jsou rovněž návštěvy místních rybáren s nabídkou čerstvých a chutně připravených plodů moře. Rodi Garganico může nabídnout i pravidelné diskotéky a taneční večery, které k letní dovolené neodmyslitelně patří. Asi 30 minut chůze od Rodi Garganico je typické prázdninové letovisko Lido del Sole. Zde Vám nabízíme pobyty v kempu Stella del Sud (Hvězda jihu). Camping Villagio STELLA DEL SUD***Středně velké rodinné středisko ležící u pobřežní promenády přímo u moře, s vlastní písečnou pláží, na níž je pro klienty CK k dispozici plážový servis zdarma (každá ubytovací jednotka 1 slunečník + lehátko + sedátko). Na pláži je beachvolejbalové hřiště (zdarma) a půjčovna šlapadel. V kempu je restaurace s pizzerií, bar s automaty, stolní fotbal, TV-místnost, minimarket a směnárna. V hlavní sezóně denní animační programy pro děti a dospělé, každou středu disco v baru. Bazén v kempu s lehátky (omezený počet, v provozu 14. 5.–3. 9., koupací čepice nutná) je pro klienty ubytované v mobilehomech a chatkách zdarma. K výbavě kempu patří tenisové kurty (umělým povrch), stolní tenis, víceúčelové a volejbalové hřiště (zdarma). Přímo vedle kempu je aquapark. Ve městě půjčovna aut a skútrů. Wi-Fi zóna 5 €/hod 300 m 100/120 m Zdarma Stany/chatky200 Kč/noc Mobilehomy nepovolen Elektrický/uhlí 100 m 100 m 50 m 20 m 20 m Zdarma 7 €/hod. Zdarma 3 €/vyprání 5 €/hod.
Ubytování
Mobilehome Classic 2/2+1 (WC/sprcha, klima) cca 24 m2 + terasa, pro 2-4 osoby + 1 dítě do 12 let (max. 60 kg, 150 cm) Mobilehome Lux 2/2 +2  (WC/sprcha, klima) cca 24 m2 + terasa, pro 2-6 osob. Oba typy jsou umístěny v blízkosti stanů asi 100 m od pláže. Zařízené stany jsou umístěny mezi olivovníky a eukalypty asi 120 m od moře. Chatky Orchidea - Ch 1/4+2, terasa, (pro 2-6 osob). 4-lůžkový pokoj s palandami, obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, odděleným od obytné části shrnovacími dveřmi, WC/sprcha, terasa s venkovním posezením. Kuchyňské kouty chatek jsou vybaveny vařiči, lednicí, varnými konvicemi a základními potřebami pro vaření a stolování. Chatky jsou umístěny za recepcí, cca 100 m od pláže. Za poplatek je možno využívat klimatizaci. Klienti ubytovaní v mobilehomech a chatkách mají přístup k bazénu v ceně pobytu! Bonusem pro klienty CK je bezplatné využívání plážového servisu: 1 slunečník + 1 lehátko + 1 sedátko na soukromé pláži kempu Stela del Sud.
Stravování
vlastní ( v kempu je restaurace s pizzerií)
Doprava
Autobusem od 3.100 Kč/osoba. Ceny, nástupní místa a časy odjezdů zde. Vlastní dopravou. Doporučená trasa zde.
Fakultativní služby
půjčování sportovních potřeb plážový servis zdarma ke všem ubytovacím jednotkám Fakultativní služby se objednávají a hradí v místě pobytu u delegáta CK. Možnosti výletů: Mořské jeskyně, ostrovy Tremiti, trhy Ischitella, Vieste/Peschici, Foresta Umbra, Lgo di Varano ZVÝHODNĚNÁ CENA: atraktivní výlet MOŘSKÉ JESKYNĚ 630Kč/ dospělý, 390Kč /dítě 5-10 let - POUZE PŘI ZAKOUPENÍ V CK. (+5 €/os. doprava busem, platba na místě)
Cena zahrnuje
ubytování v mobilhomech, zařízených stanech nebo chatkách plážový servis poplatek za elektřinu, vodu a plyn pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
dopravu lux. autobusem parkovné v kempu (60 Kč/noc/auto ) kauci 1.000 Kč (40 €)/stan, chatka; 2.000 Kč (80 €)/mobilhome (kauce je vratná po předání uklizené a nepoškozené ubytovací jednotky) závěrečný úklid (viz příplatky) Komplexní cestovní pojištění

Lido del Sole, Camping Villagio Stella del Sud - Stan

destinace: Itálie, Gargano, Lido del Sole

termín:22.06. (So) - 29.06. (So) 2019 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Lido del Sole, Camping Villagio Stella del Sud - Stan
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Victoria Ing. Ladislav Jarý IČO: 16312520
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Vytvářím objednávku...