Dovolená v Chorvatsku 2018, zájezdy do Chorvatska, Chorvatsko apartmány u moře

Srí Lanka a Maledivy ***

kufr

Termín:

změnit termín

Délka pobytu:

ID hotelu:604154

Doprava:0

Odletové místo:0

Strava:0

Cena vč. tax: 0 Kč

Cena zahrnuje
leteckou přepravu Praha - Colombo - Male - Praha v optimální knihovací třídě, letištní taxy a palivové příplatky, přepravu klimatizovanými autokary či minibusy, transfery z letiště Male rychlolodí do plážového resortu a zpět, 5 x ubytování ve dvoulůžkových hotelích kategorie 3* s polopenzí na Srí Lance, 3 x ubytování ve dvoulůžkových pokojích kategorie 4* v plážovém resortu na Maledivách, služby místního  průvodce (česky nebo slovensky mluvící průvodce je v ceně zájezdu při skupinkách 6-ti a více osob, jinak za příplatek, pro skupinky méně než 6 osob je k dispozici anglicky mluvící průvodce) po dobu poznávacího okruhu na Srí Lance (2.-7. den), vstupy do navštívených objektů, pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění léčebných výloh a storna (880,- Kč), vízum na Srí Lanku (900,- Kč), výlety a jiné služby nad rámec programu (fakultativní), spropitnéMaledivy - odletový poplatek ve výši 25 USD od 1. 5. 2017Velvyslanectví České republiky v Dillí s působností pro Maledivy potvrdilo informace o zavedení nového odletového poplatku (ADF - Airport Development Fee) na letišti Velana International v Malé, ve výši 25 USD s účinností od 1. května 2017. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti. Na všech maledivských mezinárodních letištích se nadále vybírá také letištní poplatek ASC (Airport Service Charge) ve výši 25 USD, od něhož jsou osvobozeni tranzitující cestující, osoby s diplomatickou imunitou a děti do 2 let věku. Celková suma poplatků tak činí 50 USD. Podrobnosti naleznete na webu příslušného maledivského ministerstva: https://www.mira.gov.mv/ATF.aspx. 
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bon Ton, s.r.o. IČO: 25390589
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Zadejte e-mail
Vytvářím objednávku...