Dovolená v Chorvatsku 2018, zájezdy do Chorvatska, Chorvatsko apartmány u moře

Adventní Lipsko

kufr

Termín:12.12. (St) - 12.12. (St) 2018

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:648611

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 799 Kč

Popis zajezdu
Popis:
Adventní trhy v LipskuNavštivte s námi jedny z největších a nejkrásnějších adventních trhů v Německu. Stejně jako před 500 lety se lipské vánoční trhy odehrávají i dnes v historických kulisách centra města. Prostřednictvím 250 originálně nazdobených stánků dostojí lipské vánoční trhy svému věhlasu.
  • Adventní trhy v historických kulisách města Lipska
  • Až 250 krásných vánočních stánků otevřeny slavnostním ceremoniálem
  • Prohlídka dynamického univerzitního města
  • Doprava autobusem, služby průvodce
  • K prohlídce doporučujeme všední dny, vyhnete se tak davům
Program:Po příjezdu prohlídka města. Jedná se o dynamické univerzitní město, které je známo pobytem Johanna Sebastiana Bacha. Shlédnete kostel svatého Mikuláše, Starou radnici, památník bitvy u Lipska, kostel sv. Tomáše, Lipskou operu a hlavní nádraží, které je jedno z nejkrásnějších a největších v Evropě. Dále navštívíme Mädler passage – jedno z nejstarších a nejkrásnějších nákupních center. Vyniká nákladným vnitřním vybavením, jako jsou bronzové figury, rotunda se skleněnou kopulí. Proslulé lipské pasáže, průchozí dvory a nákupní domy představují nákupní ráj a jsou také místem, kde se snoubí umění a kultura v jeden architektonický klenot.Odpoledne strávíme na trzích v ulicích a na středověkém náměstí před Starou radnicí. Jedná se o jeden z největších a nejkrásnějších vánočních trhů s asi 250 stánky. Vánoční trhy bývají zahájeny slavnostním ceremoniálem, při nichž se setkáte se Santa Clausem u zvláštního vlaku na hlavním nádraží. V centru můžete shlédnout překrásný vánoční strom a betlém. Trhy již trvají přes 500 let a první se uskutečnily v roce 1486. Zakoupit si můžete typické vánoční laskominy, ale lákadlem jsou i dobroty na náměstí u kostela sv. Mikuláše, kde můžete při svých toulkách ochutnat čerstvě rozpečené preclíky, proslulé polčnické perníčky, lipské svařené víno, meruňkový punč nebo si u zdejší dřevěné pyramidy koupit speciální vánoční bowli.Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce.
Cena zahrnuje: dopravu autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupy, příplatek za nástupní místo.
Změna programu vyhrazena.Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.Upozornění:V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po základní trase zájezdu anebo zajištění náhradní dopravy ze svozového místa do základního nástupního místa (autobusem, vlakem, mikrobusem, osobním autem, atd.). Náklad na zakoupení jízdenek v takovém případě hradí cestovní kancelář.Nástupní místa a orientační časy odjezdůLinka 1Praha (5.00, parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží – skleněné kopule) - bez příplatkuKralupy nad Vltavou (05:30 z parkoviště u zimního stadionu, Mostní ulice) - bez příplatkuRoudnice nad Labem (05:55 z Karlova náměstí, od hotelu Vavřinec) - bez příplatkuLitoměřice (06:25 z Mezibraní, autobusové nádraží) - bez příplatkuÚstí nad Labem (06:55 z parkoviště u zimního stadionu - bez příplatkuLinka 2Brno (2.00, autobusové nádraží Zvonařka, řada G) - s příplatkem 300 KčVelké Meziříčí (2.30, čerpací stanice Mol, směr Praha) - s příplatkem 300 Kč, při cestě zpět výstup u benzinové stanice Shell u restaurace McDonaldJihlava (3.00, parkoviště u Billy, třída Legionářů) - s příplatkem 300 Kč

12.12. (St) 2018 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-799 Kč
Rezervace
19.12. (St) 2018 - 1 den
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-799 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Adventní Lipsko

destinace: Německo, Sasko, Lipsko

termín:12.12. (St) - 12.12. (St) 2018 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Adventní Lipsko
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK České kormidlo, s.r.o. IČO: 26785871
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Vytvářím objednávku...